phone icon

89 211 263 021

log arka

خدمات فنی آرکا

مشاوره

مهندسین زبده و باتجربه آرکا از حوزه های مختلف گرد هم جمع آمده اند تا آخرین فن آوری های نوین صنعت ساخت و تولید را ارایه نمایند. همگام با پیشرفت های روز دنیا در زمینه شیمیایی ساختمان و ژئوسنتتیک، آرکا آماده ارایه خدمات رایگان مشاوره فنی و ریالی به مشتریان و پروژه های آنان می باشد.

مشاوره رایگان

مشاوره فنی در حوزه های فعالیت ژئوسنتتیک و شیمی ساختمان (هفت روز هفته) همین حالا به صورت آنلاین با ما گفنگو کنید. شروع گفتگو

تولید محصولات ژئوسنتتیک و شیمی ساختمان

آرکا چه در مقام تولید کننده و چه در مقام مشارکت در تولید همواره سعی در بکارگیری از آخرین متدها و فناوری‌های روز دنیا در مهندسی ساختمان داشته است. آرکا با تاسیس مجموعه تولیدی خود در دهه هشتاد سعی در درک نیازهای جدید بازار و برآورده کردن آن با کمترین هزینه و زمان را داشته است.

طراحی

طراحی مهندسی در صنعت امروز از جایگاه ویژه ای برخوردار است. آن نقطه آغازین اغلب فعالیت های مهندسی بوده و تاثیرش بر اکثر مشاغل مهندسی در یک شرکت به وضوح قابل رویت است. از تدوین کنندگان دستورالعمل های ساخت در بخش مهندسی، تا تامین کنندگان مواد خام، قطعات و مجموعه های پیش ساخته و خدمات مورد نیاز در بخش تامین، تا کارکنان و پیمانکاران ساخت، بازرسی، نصب و راه اندازی در بخش اجرا، همگی اطلاعات وروردی خود را از بخش طراحی دریافت می کنند و هر گونه تغییر در موضوع طراحی را با مجوز اداره طراحی انجام می دهند.

آرکا با بهره گیری از طراحان و مهندسین با تجربه و خلاق خود، آماده ارِایه خدمات ویژه طراحی مخصوص پروژه مشتریان خود می باشد. طراحی در آرکا به تدوین برنامه ای به منظور برآوردن نیاز خاص هر مشتری و پروژه مربوط آن اطلاق می شود.

فرايند طراحی را در دپارتمان طراحی آرکا می توان به چهار مرحله اصلی تقسيم نمود:

 • تجزیه و تحليل مساله
 • تحقيق در انواع راه حل های ممكن
 • انتخاب و تحلیل راه حل نهايی
 • مستند سازی نتایج

همکاری و ارایه خدمات به دانشجویان و محققان

دپارتمان تحقیق و توسعه آرکا با تیمی متخصص و تحصیل کرده آماده همکاری با دانشجویان و علاقه مندان در قالب فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی می باشد.

 

بازدید از پروژه ها در تمام نقاط کشور

بازدید از پروژه ها و ارایه برآورد فنی و ریالی رایگان در تمام نقاط کشور توسط کارشناسان فنی

 

ارسال نمونه و کاتالوگ

ارسال نمونه و کاتالوگ محصولات (ژئوسنتتیک و مواد شیمی ساختمان) به صورت رایگان به تمام نقاط ایران

 

تامین محصولات

آرکا با تهیه و تأمین محصولات از تولید کنندگان معتبر ملی و جهانی ، فرایند انتخاب و دسترسی آخرین فن آوری های روز دنیار را در حوزه مهندسی ساختمان برای مصرف کنندگان تسهیل می‌کند. مدیران آرکا به پشتوانه تجارب ارزشمند تامین و شناخت کامل نسبت به نیازهای بازار ساختمان شهری و صنعتی سیستم کارآمدی را طراحی کرده‌اند که مصرف کنندگان را از صرف وقت برای شناسایی محصولات با کیفیت از تولید کنندگان مختلف بی نیاز می‌کند. در این سیستم محصولاتی به مشتری عرضه می‌شود که علاوه بر مرغوبیت و انطباق با استاندارد های جهانی، در مسیر استفاده با یکدیگر سازگار باشند.

آرکا قادر است محصولات مختلف مصرفی صنعت ساختمان وتکنولوژی اجرای آن را تأمین و به مشتریان عرضه کند. برخی ویژگی‌های ممتاز این زنجیره عبارتند از :

 • شنیدن صدای مشتریان
 • نیروی انسانی کارآمد ، متخصص و یاد گیرنده
 • سرعت و دقت در تامین نیازهای مشتریان
 • سیستم حمل و نقل مدرن و کارآمد
 • برقراری جریان دو سویه‌ اطلاعات بین تامین کننده و مشتری

مشارکت در تولید

آرکا با تکیه بر خط مشی خود که توسعه همه جانبه در زمینه فن آوریهای نوین مهندسی میباشد، همواره آماده همکاری با تولید کنندگان و ایده پردازان جهت ایجاد بازار جدید و تامین فرآورده های نوین با کاربردها و قابلیت های منحصر به فرد می باشد.

مشارکت در ساخت

آرکا آماده همکاری و مشکارکت در پروژه های مسکونی و صنعتی با هدف بهره وری و توسعه پایدار میباشد. پروژهای با رویکرد فن آوری های نوین مطلوب نظر آرکا میباشد.

مشارکت در واردات

واردات فرآورده های ساختمانی تجاری و صنعتی از تمام نقاط جهان مخصوصا اروپا به لحاظ استقرار دفتر آرکا در انگلستان

مشارکت در صادرات

صادرات فرآوره های ساختمانی و صنعتی به خاورمیانه و اروپا

اجرا

آرکا توان و قابلیت اجرای فرآورده های تولیدی و تامینی خود را دارد. تیم های اجرایی به دسته ها و گروه های زیر تقسیم می شوند:

 • تیم اجرای کفپوش سیمانی ، اپوکسی و سه بعدی
 • تیم اجرای کفپوش و فلورینگ پلی یوریا به همراه راکتور Graco
 • تیم اجرای ملات ترمیمی و پوشش محافظتی سطح بتن
 • تیم اجرای ورق ژئوممبران، GCL، ژئوتکستایل، ژئوسل و ژئوگرید
 • تیم تزریق رزین اپوکسی و گروت جهت ترمیم سازه با پمپ مخصوص تزریق
 • تیم مقاوم سازی سازه تحت فشار استاتیک و دینامیک با الیاف شیشه و کربن FRP & FRC
 • تیم اجرای کارهای عمومی ساختمان از قبیل سنگ کاری، کاشی کاری، گچ کاری و غیره…

تحقیق و توسعه آرکا

نوآوری تکنولوژی در هر کشور مرهون انجام فعالیت­های تحقیق و توسعه می­باشدکه رشد و توسعه اقتصادی را به دنبال دارد و بعنوان محرک و عامل اصلی توسعه صنعتی و اقتصادی در کلیه کشورها قلمداد میشود. جهانی شدن در ده سال اخیر شرایط محیط­های رقابتی را به شدت دگرگون کرده است. سازمان­های تجاری، از جمله شرکت­های کوچک و متوسط، تحقیقات خود را برای یافتن یک استراتژی که برتری پایداری را تضمین نماید، تقویت می­نمایند. امروزه تحقیق و توسعه در جهان جایگاه ویژه­ ای دارد. به طوری که کشورهای صنعتی سهم قابل توجهی از درآمد و نیروی کار خود را به فعالیت­های تحقیق و توسعه اختصاص میدهند. چرا که سهم زیادی از مواد، محصولات، فرآیندها و سیستم­های جدید و پیشرفته، حاصل فعالیت­های R&D می­باشند که منابع نهائی پیشرفت اقتصادی به شمار می آیند.

با توجه به گسترش بازارهای رقابتی داخلی و خارجی و لزوم ارائه محصولات و خدمات برتر از سوی شرکت­های تجاری، ضرورت ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه بیش از پیش مورد اهمیت قرار گرفته است. از این جهت واحد تحقیق و توسعه آرکا با هدف بهینه‌سازی عملکرد محصولات و بهبود خدمات ارائه شده تاسیس گردید و تا کنون توانسته تاثیرات بسزایی بر روند انجام و توسعه فعالیت‌های شرکت داشته باشد امروزه شرکت­ هایی در بازار رقابت موفق هستند که با بکارگیری تکنولوژی و دانش روز، محصولاتی با سطح بالایی از کیفیت و نوآوری تولید کنند و پاسخگوی نیاز روز مشتریان خود باشند. آرکا نیز با قرار دادن این خط مشی در سرلوحه فعالیت­های خود، واحد تحقیق و توسعه را بعنوان منبعی مهم برای نوآوری و محرکی اساسی برای رشد شرکت، ملزم دانسته تا علاوه بر بهینه سازی عملکردهای شرکت به طراحی ساز و کارهای جدید نیز اقدام نماید. بدین جهت واحد تحقیق و توسعه می­تواند نقش مهم و اساسی جهت بالا بردن کیفیت محصولات تولید شده گروه آرکا داشته باشد.

صادرات

صادرات سنگ به اسلواکی و لهستان

صادرات پلی اوره به اروپای مرکزی

واردات

واردات مواد اولیه پلی اوره و مواد اولیه شیمیایی ساختمان

واردات محصولات ژئوسنتتیک از قبیل ژئوممبران و ژئو گرید و ژئوسل